Договір постачання природного газу побутовим споживачам

Постачальник природного газу із спеціальними обов’язками - Дочірнє підприємство «Центргаз» відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Кіровоградгаз» на виконання вимог Правил постачання природного газу, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.09.2015 N 2496, пропонує побутовим споживачам Кіровоградської області Договір постачання природного газу побутовим споживачам, типова форма якого затверджена постановою НКРЕКП від 30.09.2015 N 2500.

Типовий договір врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

З текстом Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та Правил постачання природного газу можна також ознайомитись в мережі Інтернет на сайті НКРЕКП та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» від 01.12.2015 N 93.

Підтвердженням (акцептуванням) приєднання до умов Договору є:

У разі незгоди укласти Договір з постачальником із спеціальними обов'язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником Споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та повинен подати до Оператора ГРМ (ВАТ "Кіровоградгаз") письмову заяву про припинення розподілу природного газу на об'єкт.

Договір постачання природного газу (актуальна редакція від 01.06.2017)

 

 Заява-приєднання до договору постачання

 

Попередні редакції договору постачання: 

Договір у редакції 1.12.2016

Договір у редакції 1.05.2016

Договір у редакції 1.04.2016

Договір у редакції 1.12.2015