Договора постачання природного газу

Договір постачання природного газу побутовим споживачам

Постачальник природного газу із спеціальними обов’язками - Дочірнє підприємство «Центргаз» відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Кіровоградгаз» на виконання вимог Правил постачання природного газу, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 30.09.2015 N 2496, пропонує побутовим споживачам Кіровоградської області Договір постачання природного газу побутовим споживачам, типова форма якого затверджена постановою НКРЕКП від 30.09.2015 N 2500.

Типовий договір врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

З текстом Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та Правил постачання природного газу можна також ознайомитись в мережі Інтернет на сайті НКРЕКП та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» від 01.12.2015 N 93.

Підтвердженням (акцептуванням) приєднання до умов Договору є:

У разі незгоди укласти Договір з постачальником із спеціальними обов'язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником Споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та повинен подати до Оператора ГРМ (ВАТ "Кіровоградгаз") письмову заяву про припинення розподілу природного газу на об'єкт.

  Договір постачання природного газу (актуальна редакція від 01.06.2017)

 

  Договір постачання природного газу побутовим споживачам

 

Договір постачання природного газу для споживачів, які не є побутовими

Договір постачання природного газу зі споживачами, які не є побутовими, укладається відповідно до вимог Цивільного та Господарського Кодексів України з урахуванням особливостей, передбачених для таких договорів Законом України "Про ринок природного газу" та Правилами постачання природного газу щодо обов’язкової наявності у договорі деяких положень, зокрема, процедури зміни постачальника.

Ціна газу для споживачів, які не є побутовими, є ринковою і вільно встановлюється між споживачем та постачальником (окрім релігійних організацій, крім обсягів, що використовуються ними для здійснення виробничо-комерційної діяльності. Для релігійних організацій ціна встановлюється Кабінетом Міністрів України).

Договір постачання природного газу для споживачів, які не є побутовим

З питань укладання договору звертайтесь до відділу реалізації природного газу

  Телефон/факс 0-522-24-34-71

  E-mail centrgas.mail@ukr.net