Про підприємство

Відповідно до вимог Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" з 1 липня 2015 року відбулось відокремлення видів діяльності з постачання та розподілу природного газу, які раніше виконувало  ВАТ "Кіровоградгаз". Саме з цього часу Дочірнє підприємство "Центргаз" відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз" розпочало свою діяльність, як постачальник природного газу.

Кабінетом Міністрів України ДП "Центргаз" визначено, як постачальника із спеціальними обовязками для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

Сьогодні у ДП "Центргаз" працюють досвідчені фахівці, які забезпечують якісне обслуговування понад 250 тис. побутових споживачів Кіровоградської області, 2,5 тисячі промислових підприємств, бюджетних установ та комунально-побутових підприємств.

Діяльність підприємства здійснюється на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання природного газу, яка  видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та діє на території України (рішення про видачу ліцензії оформлено постановою НКРЕКП від 06.06.2017 №747).