Порядок проведення остаточного розрахунку між абонентом та ДП «Центргаз».
17.01.2019
9211

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 867 від 19 жовтня 2018 року, постачальник ДП «Центргаз» втратив право на придбання у НАК “Нафтогаз України” природного газу з метою подальшої його реалізації для потреб побутових споживачів (населення) за регульованою ціною.

З 01 листопада 2018 року спеціальні обов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам (населенню) на території Кіровоградської області  покладено на нового постачальника – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Для проведення остаточного розрахунку між ДП «Центргаз» та абонентом, останньому необхідно звернутися до абонентського відділу ДП «Центргаз» для проведення звірки розрахунків. Якщо у результаті звірки розрахунків у абонента наявна заборгованість, вона підлягає оплаті абонентом на розрахунковий рахунок ДП «Центргаз». 

Якщо у результаті звірки розрахунків на особовому рахунку абонента наявна переплата, абонент має звернутися до ДП «Центргаз» з письмовою заявою про повернення переплати, надати копію паспорту та ідентифікаційного коду абонента, реквізити банківського рахунку абонента – власника особового рахунку.

Шаблон заяви на повернення переплати розміщено на сайті ДП «Центргаз».

Питання, щодо повернення переплат, які утворилися за рахунок наданих споживачам субсидій (бюджетні кошти), на даний час відкладено до погодження порядку повернення цих переплат із надавачeм субсидій. Після погодження механізму повернення переплат, які утворилися за рахунок наданих споживачам субсидій, абонентів буде повідомлено додатково.

 

 

 

Заява на повернення переплати